Pjanic shfaqet në Continassa, nuk e fsheh dëshirën t’i bashkohet Juves

Miralem Pjanic u shfaq sot në Continassa, marrë nga SportMediaset.

Mesfushori boshnjak nuk e ka fshehur kurrë dëshirën e tij për t’u kthyer te Juve dhe shpreson se kjo do të realizohet herët a vonë.

Ndërkohë, ai shfrytëzoi rastin për të përshëndetur Allegrin dhe lojtarët e pranishëm. /albeu.com.


Shtuar 8.10.2021 19:30