Përballja me Man.United, Chelsea me dy mungesa të rëndësishme

Chelsea do të ketë dy mungesa shumë serioze në ndeshjen e fundjavës kundër Manchester United në Premierligë.

Blutë nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Ben Chilwell dhe Ngolo Kantes.

Kante do të jetë jashtë vetëm në fundjavë pas një lëndimi të lehtë në gju, derisa Chilwell pritet të mungoj deri në gjashtë muaj. /albeu.com


Shtuar 26.11.2021 15:12