Momenti emocionues, Hana futet në mes të skenës për të përqafuar Loredanën (VIDEO)

Loredana Zefi është një ndër reperet më të pëlqyera të momentit. Ka arritur të ndërtojë një karrierë shumë të sukseshshme në Zvicër, ku dhe jeton prej shumë vitesh, dhe numëron një sërë bashkëpunimesh jo vetëm me artistë shqiptarë por dhe me të huaj.

Krahas angazhimit profesional, reperja ka treguar se është një nënë e përkushtuar. Ajo ka një vajzë të vogël me Mozzik, me të cilin konfirmoi sërish ndarjen pas disa muajsh ribashkim. Postimet me të bijën janë të shumt, mirëpo kësaj here, Loredana është shfaqur me të në një koncert të mbajtur në Zvicër.


Shtuar 26.11.2021 15:02