Partizani pa trajner, largohet Ilir Daja pas humbjes në derbi

Partizani mbetet pa trajner. Ilir Daja largohet nga drejtimi i skuadrës pas një sezoni e gjysmë.

Humbja e fundit në derbi e paralajmëroi një lëvizje të tillë, madje vetë trajneri tha se do të fliste me drejtuesit.

Supersport raporton se takimi është kryer dhe është vendosur që palët të vazhdojnë rrugën e tyre të ndarë.

Kështu te Partizani duhet të gjejnë një tjetër trajner dhe për momentin stërvitjet do i drejtojë Dritan Mehmeti. / h.ll/albeu.com


Shtuar 27.12.2021 11:44