Operacion urgjent për Mino Raiola, orë kritike për agjentin e njohur

“Gazzetta” zbulon se Mino Raiola ka probleme shumë të rënda shëndetësore.

Agjenti i shumë lojtarëve të njohur në botën e futbollit, është shtruar në spitalin San Raffaele në Milano ku iu nënshtrua një operacioni urgjent dhe do të jetë nën vëzhgim.

Momentalisht këto janë detajet e vetme për profesionistin në botën e merkatos./ h.ll/albeu.com


Shtuar 12.01.2022 14:35