Olsi Rama akuza gjyqtarëve: Gjithmonë të njëjtën gjë bëjnë

Drejtorit të klubit , Olsi Rama, i ka mbetur një shije e hidhur pas humbjes në derbi.

Ai është shprehur me tone të ashpra ndaj gjyqtarëve.

“Nuk mund të japësh penallti me VAR e më pas të mos shikosh një ndërhyrje tjetër. Këta duhet të kenë turp, duhet të kenë sedër. Ke VAR e televizion dhe i bien të njëjtës vegël. Unë harxhoj nervat e mia dhe them: A ja vlen të merrem me këtë gjë?!

Dikush vendos me dy ose tre standarde. Djemtë e dinë mirë se pavarësisht arbitrave, duhet të futen në fushë për fitore” , ishin akuzat e rënda të Olsi Ramës./albeu.com

 


Shtuar 25.10.2021 23:27