Parashikimi i motit për ditën e martë, 26 Tetor 2021

Nesër (e martë dt.26) nuk priten reshje pothuajse në të gjitha qarqet e vendit por lokale të dobëta në qarqet Korçë dhe Vlorë.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë dt.26) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 20 °C

në vendet e ulëta: 8 / 21 °C

në vendet malore: 2 / 14 °C

Era

Nesër (e martë dt.26) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


Shtuar 25.10.2021 23:30

Tags: ,