Nuk përmbahet “Fenomeni”, pushime në Ibiza me të dashurën 31 vjeçare (FOTO LAJM)

Pasi u largua përfundimisht nga futbolli i luajtur, me një karrierë të jashtëzakonshme, si një nga lojtarët më të mirë të historisë, Ronaldo Nazario de Lima ka shfrytëzuar në maksimum kohën për të pushuar, por edhe për të bërë biznes.

Këtë ditë të nxehta vere, ish-futbollisti 44-vjeçarështë zhvendosur në Ibiza të Spanjës së bashku me të dashurën e tij Celina Locks, 31 vjeç dhe vajzën e tij Maria, 12 vjeç.

Një ditë më parë, Ibrahimovic postoi një foto së bashku me brazilianin Ronaldo, i cili ka qenë idhulli i suedezit.


Shtuar 6.07.2021 12:35