Një tortë në formën e Ronaldos 1.5 metra e lartë iu prezantua Georgina Rodriguez në Katar

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina RodIguez, erdhi në Doha me fëmijët e saj për të mbështetur portugezin në Kupën e Botës.

Në Katar, Georgina u prit me një dhuratë, një tortë, shumica e së cilës është vetë Ronaldo në formën e kombëtares portugeze. Lartësia është rreth 1.5 metra.

Gjithashtu në tortë përshkruhej vetë Rodriguez dhe fëmijët e tyre me Cristiano. /G.D albeu.com/