Me Abrahamin vjen edhe Leah Monroe, njohuni me të dashurën “bombë” të sulmuesit të Romës (FOTO LAJM)

Tammy Abraham është gati të fillojë aventurën e tij të re në Romë dhe e dashura e tij Leah Monroe gjithashtu do të mbërrijë në kryeqytet.

22-vjeçarja është me profesion modele dhe ka influencuese me gati 100,000 ndjekës në Instagram duke u shfaqur mjaft aktive.

Kështu Roma do të ketë një yll, tani mbetet që i dashuri i saj të shënojë sa më shumë gola. /albeu.com/