Marca: Cristiano Ronaldo do të largohet nga Man United

Cristiano Ronaldo do të largohet nga Manchester United.

Sipas Marca, nuk ka asnjë ndjenjë mes Ten Hag dhe portugezit, ndaj CR7 po mendon të largohet nga Anglia.

Problemi me gjetjen e një ekipi të ri qëndron në angazhimin maksimal. /albeu.com/

Shtuar 19.06.2022 19:16

Tags: ,