Manolas pranë rikthimit te klubi legjendar

Sipas raportimeve, kontaktet nuk janë ndërprerë asnjëherë mes drejtuesve të Napolit dhe klubit grek, Olympiakos për rikthimin e Manolas, raporton Corriere dello Sport, e cila thekson se në janar mund të bëhet transferimi i Kostas Manolas te Olympiakos”, pas tentativës së pasuksesshme të bërë në verë.

“Kontaktet nuk janë ndërprerë kurrë , por klubi grek duhet të përmbushë kërkesat financiare të (presidentit) De Laurentiis”. /albeu.com/

 


Shtuar 4.12.2021 11:11