Kumbulla fenomenal, shënon dhe hesht kritikët (VIDEO)

Kumbulla ka realizuar për Romën ndaj Lecce duke barazuar shifrat në 1-1 në Kupën e Italisë.

Mbrojtësi shqiptar realizoi me kokë një gol mjat të bukur pas një topi të ardhur nga këndi. /albeu.com/

Shtuar 20.01.2022 21:45

Tags: ,