Koeman pranë shkarkimit, 5 emrat që pritet ta pasojnë

Roland Koeman është shumë pranë shkarkimit nga stoli i Barcelonës.

Mediat spanjolle raportojnë se largimi i Koeman është çështje ditësh dhe klubi ka tashmë disa emra në dispozicion për ta zëvendësur atë.

Në listë janë emra si: Xavi Hernandez, Andrea Pirlo, Marcelo Bielsa, Antonio Conte, Erik Ten Haag.

Ndërkohë, Xavi mbetet favorit për stolin. /albeu.com/


Shtuar 21.09.2021 11:25