Klubi i famshëm spanjoll rikthen interesin për Balotellin

Mario Balotelli sapo ka përfunduar një sezon të shkëlqyer te Adana Demirspor me 18 gola dhe 4 asistime në 31 ndeshje në sezonin që sapo ka përfunduar.

Sulmuesi italian është sërish në lajm në moshën 31-vjeçare pasi në këtë rast, siç thekson SportItalia, golashënuesi ka dy kërkues të rëndësishëm në Evropë.

Në këtë rast janë Valencia dhe Sioni në Zvicër. /albeu.com/


Shtuar 15.07.2022 22:21