Juventus interesohet per lojtarin e Barcelonës

Siç raporton e “Sport”, Juventus ka filluar të interesohet për Ousmane Dembele.

Sulmuesi francez nuk ka shfaqur ende tek Barcelona se sa i aftë është për arsye të dëmtimeve të shumta që ka pësuar që nga transferimi në Spanjë.

Nuk dihet ende për të ardhmen e talentit francez tek Barcelona por sipar raportimeve spanjolle Juventus mund të tentojë për të në janar. Tottenham dhe PSG janë gjithashtu të interesuara për francezin./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.12.2021 15:19