Heronjtë e Tottenham, sinjalizuan gjyqtarin se një tifoz kërkon ndihmë urgjente

Në takimin mes Newcastle  dhe Tottenhamit ndodhi një moment i frikshëm, teksa ndeshja u ndërpre pasi një tifoz ra pa ndjenja në tribunë, shkrua Albeu.com.

Në këto momente dyshaj e Tottenham, Sergio Reguilon dhe Eric Dier iu afruan me shpejtësi gjyqtarit për t’i kërkuar ta ndalonte për një moment përballjen.

Një gjest i mrekullueshëm nga ana e futbollistëve të Spurs. /albeu.com/

 

 

 

 

 


Shtuar 17.10.2021 19:32