Formacionet zyrtare të derbit Tirana-Dinamo

Në orën 19:45 në Air Albania do të luhet sfida mes Tiranës dhe Dinamos.

Shehi ka vendosur të startojë me skemën 4-3-3, ndërsa Shkëmbi me skemën 4-2-3-1.

FORMACIONET ZYRTARE:

Tirana (4-3-3): Bekaj; Toshevski, Behiratçe, Hoxhallari, Ismailgeci; Totre, Limaj, Najdovski; Gjumsi, Xhixha, Seferi, Trajner: O.Shehi.

Dinamo (4-2-3-1): Bakaj; Siljanovski, Sidibe, Imami, Isaevski; Samake, Demiri; Skuka, Ibraimi, Mihana; Çinedu, Trajner: B.Shkëmbi. /albeu.com/


Shtuar 6.11.2021 19:21