E kërkon që në janar, zbulohet oferta e Chelsea për Dybala-n

Chelsea po përgatit një ofertë prej 50 milionë eurosh për Paulo Dybala që në janar.

Dybala ka shënuar 3 gola nga 6 ndeshje këtë sezon.

Chelsea është gati të ofrojë deri në 50 milionë euro për shërbimet e tij që në janar, por mund të përballet me konkurrencë nga Manchester United dhe Barcelona.

Dybala ka shënuar 3 gola nga 6 ndeshje këtë sezon. /albeu.com/


Shtuar 1.10.2021 20:24