Aksident me vdekje në Fier, makina i merr jetën këmbësorit (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur sot në orën 19:40 në Fier, ku një 66-vjeçar me inicialet Sh.K. duke drejtuar mjetin e tij tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç.

Policia bën me dije se është shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

NJOFTIMI

Sot rreth 19:40, në vendin e quajtur “Rotondo e parkut” shtetasi Sh. K., 66 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar motomjetin tip “Honda” ka përplasur një këmbësor, rreth 50 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Eshtë shoqëruar shtetasi Sh. K në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


Shtuar 1.10.2021 20:20