Dalin pamjet e aksidenit të rëndë ku humbi jetën lojtari turk Ahmet Çalik (VIDEO)

Është publikuar videoja e aksidentit të tmerrshëm, aty ku humbi jetën lojtari Ahmet Çalik.

Lojtari i Konyaspori u aksidentua me makinën e tij në rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm, duke mbetur i vdekur në vend.

Lojtari turk, në pamjet që shihen në video kishte humbur kontrollin mbi makinën dhe ishte rrokullisur jashtë rrugës.

Videoja tregon saktë se Çalik ishte futur në një kthesë dhe automjeti që kishte shpejtësinë më të madhe se sa që duhej, kishte kaluar jashtë rrugës.

Videon e parë: KËTU

Videon e dytë: KËTU


Shtuar 11.01.2022 17:09