Bie Partizani, Baseli realizon supergol me roveshatë (VIDEO)

Dorëzohet Partizani.

Sapo filloi pjesa e dytë skuadra e Dajës pësoi dhe golin e dytë ndaj Basel.

Arthur realizoi një supergol me roveshatë. /albeu.com/

Shtuar 22.07.2021 21:31