Bakayoko rikthehet te Milani (FOTO LAJM)

Milan është gjithnjë e më pranë transferimit të Bakayokos.

Raportohet se Milan dhe Chelsea takohen sot për të arritur një marrëveshje për transferimin e lojtarit te skuadra e Milanit.

Lajmin e ka konfirmuar gazetari i mirënjohur, Fabrizio Romano.

Lojtari ka nënshkruar vazhdimin e kontratës me Chelsean deri në 2023, kështuqë marrëveshja pritet të arrihet si huazim.


Shtuar 19.08.2021 20:07