Atalanta dhe Milan synojnë lojtarin e Hellas Verona

Verën e kaluar Milan kishte si synim transferimin e Barak nga Hellas Verona.

Këtë herë duket se do të tentojë përsëri transferimin e 27-vjeçarit çek.

Por pas lojtarit të Hellas Verona nuk janë vetëm kuqezinjtë. Atalanta e Gasperinit gjithashtu pëlqen mesfushorin dhe është duke e ndjekur me vëmendje.

Ende nuk ka një ofertë zyrtare për mesfushorin e Hellas Verona nga të dyja palët./ h.ll/albeu.com


Shtuar 29.12.2021 09:34