Parashikimi i motit për ditën e shtunë (FOTO LAJM)

Përshëndetje nga SHMU!
Për fundjavën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.
Në këtë mënyrë për të dyja ditët (e Shtunë dhe e Diel) moti parashikohet i kthjellët dhe plot diell si dhe temperatura të përshtatshme për aktivitete jashtë shtëpisë.
Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje e lehtë dhe shpejtësi mesatare 1-5m/s ndërsa hera-herës përgjatë vijës bregdetare deri në 8m/s.
Në këtë mënyrë ju urojmë një fundjavë të bukur dhe të këndshme!
Mund të jetë një imazh i harta, qiell dhe teksti


Shtuar 29.10.2021 23:33

Tags: ,