Vera nuk mund të ishte më e bukur se kaq për Eni Vasilin, gazetarja publikon foton e rrallë me binjaket (FOTO LAJM)

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar. Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)