“Nuk isha gati të bëhesha mami”, Adrola ndan urimin special në 8-vjetorin e Troit (VIDEO)

Troi ka bërë 8 vjeç sot dhe mami Adrola ka ndarë në llogarinë e saj momentet më të bukura me të birin.

Shoqëruar me një audio ajo ka treguar se nuk ka qenë gati për t’u bërë mami, por universi e dinte çfarë i mungonte dhe për të cilën kishte nevojë.

“M’u bëfsh mbret o dritë e syve”, ka shkruar Adrola krah videos.

Adrola ka folur shpesh për raportin që ka me të birin e ka treguar se e ka vuajtur shumë çdo moment kur i është dashur të largohet prej tij për shkak të punës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)


Shtuar 26.11.2021 13:17