Ky është banori që u eliminua sonte në BBV

Meridiani është banori i eliminuar i kësaj radhe i cili ishte në nominim me Donaldin dhe Ilirin.

Pas dy muajsh eksperiencë në Big Brother Vip, Meridian Ramçaj i ka dhënë sonte fund kësaj aventure.

Theksojmë se ishte Donaldi ai i cili e dërgoi në nominim veten, Meridianin dhe Ilirin pasiqë nuk kishte zgjidhje tjetër. /albeu.com/

 


Shtuar 7.01.2022 22:38