Krijohet çifti në “Big Brother VIP”? Dj Pm dhe Sara japin puthjen e parë (VIDEO)

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ka ardhur dhe puthja e parë në këtë Big Brother Vip.

Pas shumë përplasjesh e zënkash, teksa Dj Pm e ka përqafuar Sarën para se të flejë gjumë, kjo e fundit ka vendosur ta puthë në buzë.

Pas këtij momenti Sara u duk e qetë, ndërsa Dj Pm disi i hutuar nga veprimi spontan i Sarës.

Sara: Ça ke? Nuk të pëlqeu?

DJ PM: Më puthe papritur

Sara: Mendova se ishte momenti i përshtatshëm, thjesht doja, t’kam shumë qef


Shtuar 22.11.2021 10:51