Konfirmohet gjinia e fëmijës që po presin Luizi dhe Kiara

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë. Kjo diskutohet prej kohësh, por ditën e sotme është konfirmuar nga Revista Who.

Të njëjtat burime thonë se është zbuluar gjinia e bebes dhe Luizi e Kiara presin një vajzë.

Kujtojmë se në nisje të programit, Kiara ngacmoi me një deklaratë që të gjithë e morën si konfirmim për shtatzëninë e saj, edhe pse çifti nuk ka thënë asgjë konkrete.

Ndërkohë nga ana tjetër Luizi u duk sikur konfirmoi edhe gjininë e fëmijës, ku krah një postimi shkruante: Kështu do e shoqëroj vajzën në mbrëmjen e maturës.


Shtuar 7.11.2023 20:17