“I kam gjërat e qarta”, Donaldi dhe Beatrixa bisedojnë si rrallëherë (VIDEO)

Beatrix e ka pyetur mbrëmjen e djeshme Donaldin se çfarë mendon për situatën e krijuar mes tyre. Ky i fundit ka refuzuar të përgjigjet duke thënë se i ka gjërat e qarta dhe nuk ka çfarë të mendojë.

“S’dua të mendoj ndonjë gjë. Nuk i fus vetes stres kot. S’besoj se kam nevojë t’i fus vetes stres. Unë gjërat e mia i kam shumë të qarta”, i ka pohuar Donald.

Lidhja e tyre ka qenë me e komentuara e ditëve të fundit dhe spektaklin e sotëm pritet të ketë ngjarje të tjera të zhvilluara brenda shtëpisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 7.12.2021 14:34