I dashuri e surprizon LIVE në emision, Tea flet për lidhjen me Beartin (FOTO LAJM)

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Olesa, Fatma, Tea dhe Krista kanë diskutuar për ndryshimin mes njohjes dhe lidhjes. Fatma dhe Olesia ishin me mendimin se në momentin që del me një person quhet lidhje dhe jo më njohje. Në anën tjetër Tea dhe Krista kanë pohuar se ato nuk quajnë një lidhje 2-3 mujore por e quajnë njohje.

“Unë mund ta puth, mund të frekuentohem, por nuk jam e lidhur”- ka thënë Tea. Menjëherë Fatma e ka ngacmuar për marrëdhënien me Beartin dhe e pyet nëse ka qenë lidhje me të apo njohje.

“Me Beartin kemi qënë në lidhje, diku tek 5-6 muaj”- ka thënë Tea. Kjo është hera e parë që Tea flet hapur për të pas ndarjes.

Ndërkohë Tea foli për Beartin, por i dashuri aktual e surprizoi me një buqetë me lule duke i uruar suksese për emisionin e ri dhe e emocioni Tean e cila vazhdon ta mbaj sekret identitetin e tij.


Shtuar 18.09.2021 15:59