Hyri në “Big Brother VIP”, zbulohet çfarë i tha Romeo në vesh Beatrixit dhe Donaldit (FOTO LAJM)

Takimi i binjakëve që nuk janë ndarë kurrë, Donaldit dhe Romeos mbrëmjen e djshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ishte plot emocione dhe supriza.

Pasi u takuan, vllezërit u ndërruan dhe Romeo hyri për pak minuta në shtëpi duke u hequr si Donaldi dhe banorët u shtangë. Pasi e kuptuan në shtëpi plasën të qeshurat e përqafimet, shkruan Albeu.com.

Kur iu desht të ikte, Romeo i komunikoi diçka në vesh Beatrixit e më pas Donaldit. Për këtë Arbana e Pyeti dhe ai u përgjigj:

“Donaldit i thashë je i fortë, jepi gaz. Beatrixit i thash je yll, je shumë e mirë”./albeu.com/


Shtuar 8.12.2021 09:13