Reagimet e banorëve kur Romeo futet në shtëpi në vend të Donaldit (FOTO+VIDEO)

Romeo dhe Donaldi janë duke luajtur një lojë brenda shtëpisë.

Të dy kanë ndërruar rrobat dhe rolet e tyre.

Menjëherë pas hyrjes së Romeot ishte Einxhel ajo e cila dyshoi që ai nuk ishte Donaldi.

Banorët u shokuan ndërsa ishte Beatrixi ajo e cila u cua nga vendi. /albeu.com/


Shtuar 7.12.2021 23:19