Einxhel i tregon Dagzit për ato çfarë kanë ndodhur mes tyre (VIDEO)

Einxhel dhe Dagz tanimë janë çifti më i ri i Big Brother Vip.

Ndonëse me natyra të ndryshme të personalitetit Dagz tepër i butë e Einxhel më e ashpër dyshja gjetën rrugën për t’u bërë bashkë pas shumë përpjekjeve nga dj kosovar.

Puthja mes çiftit ditë më parë ndodhi krejt papritur por ngjashëm sikur mes Pm dhe Sarës, në kohën kur të tjerët flinin.

Sot dyshja kanë realizuar një bisedë duke përfshirë ato që kanë përjetuar bashkë.


Shtuar 7.01.2022 21:33