“E vetmja pikë e dobët e jemja në këtë shtëpi je ti”, Luizi bisedon me Kiarën: Ta kërkoj me tan shpirt…

Pasi doli nga izolimi ku qëndroi për një ditë me Efin, Luizi ia ka bërë sërish të qartë Kiarës se ajo është e vetmja pikë e dobët për të brenda shtëpisë. Duke i kërkuar të jetë gjakftohtë, Luizi tha se vetëm nëse cenohet apo preket Kiara ai mund të kalojë në ekstreme.

“E vetmja pikë e dobët e jemja në këtë shtëpi je ti, s’ka asnjë. Ata kthehen hala kur ke rrejt, nuk kanë tjetër dhe pika e dobët je ti. Quaje thembra e Akilit, quaje si të duash. Nëse ka një njeri këtu që më bën të dal ose të kaloj në ekstrem, je vetëm ti, vetëm po e pashë se je prekur ose je cenuar ti. Ta kërkoj me tan shpirt të jesh gjakftohtë edhe t’i injorosh, mos i kthesh përgjigje”, tha Luizi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

/Albeu.com/


Shtuar 23.01.2023 08:02