E krahasoi me Donaldin, urimi i Besit në ditëlindjen e Xhensilës ishte epik (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e saj të 29-të.Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta. Por sigurisht urimin më special e ka marrë nga bashkëshort, Bes Kallaku.

“Urime Ditelindjen “mama”! Qofte buzeqeshja jote e shndritshme si dielli n’Pranvere. @xhensilamyrtezaj(Edhe tani qe po shoh foton, qeke veshur si Donaldi ne finale)”, shkruana Besi në foton që shpërndan në Instagram.

Në urimin e Besit nuk mungojnë notat e humorit,  ku thotë se Xhensila ishte veshur njësoj si Donald Veshaj në natën finale të Big Brother.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)