Detaji që po çmend rrjetin, Lori Hoxha në një lidhje me Romeo Veshajn? (FOTO LAJM)

Kohëve të fundit mediat dhe rrjetet sociale, po komentojnë për një lidhje të mundshme mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshaj.

Lori ka treguar gjithmonë nëpërmjet postimeve sesa e kujdesshme është ndaj pamjes së saj e sidomos detajeve, kur vjen fjala tek bizhutë ajo nuk i ndan nga vetja.

Në anën tjetër edhe Romeo duket i fiksuar pas bizhuve prej ari, aq sa po të përmendësh “ar” të lidhet direkte me të.

Por, në disa foto të postuara në rrjete sociale shihet se Romeo dhe Lori mbajnë të njëjtën unazë në dorë.

Këta të dy, nuk është se kanë dhënë detaje të tjera por diçka e tillë nuk ju ka ikur mediave rozë.