Ardit Gjerbea udhëton në SHBA, takohet pas një viti e gjysmë me djalin

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea së bashku me bashkëshorten dhe vajzën kanë udhëtuar për në SHBA. Ata kanë shkuar në Boston, për të vizituar djalin e madh, Jonin.

Familja kishte një vit e gjysmë pa u bashkuar, dhe kjo për shkak të situatës së Covid-19 dhe masave kufizuese të udhëtimit.

Gjebrea ka postuar një foto të familjes në Instagram dhe shkruan: Një vit e  gjysmë, përsëri bashkë”./albeu.com


Shtuar 29.07.2021 09:00