Aktori i njohur turk akuzohet për dhunë nga ish-bashkëshortja

Ka ndodhur jo rrallëherë që pas divorcit shumë personazhe të njohur, ti akuzojnë bashkëshortët e tyre për dhunë fizike dhe jo vetëm.

Së fundmi pjesë e thashethemeve është bërë dhe aktori i njohur turk , Ozkan Denis, i cili akuzohet nga bashkëshortja e tij se ka udhëtuar dhunë fizike. Thuajse 2 vite pas divorcit të tyre, ish-bashkëshortja, Feyza Aktan e ka akuzuar aktorin jo vetëm për dhunë, por edhe për privim lirie, fyerje, dhunë dhe kërcënim.

Ndërsa kujtojmë se Fejza e ka akuzuar aktorin se e ka rrahur disa herë. Sipas saj, për herë të parë një gjë e tillë ka ndodhur tre vite më parë në shtëpinë e tyre në zonën e Sarrier.

Aktori zbuloi gjithashtu një incident të dhunshëm që ndodhi ndërsa ishin në Gjermani, dhe sipas mediave turke, dadoja, një shoqe e përbashkët dhe motra e saj dëshmuan kundër aktorit. E nga ana tjetër aktori i ka mohuar akuzat.

Shtuar 1.04.2021 02:04