Erdhi koha e sandaleve, 5 modelet që do bëjnë namin këtë verë (FOTO LAJM)

Temperaturat po ngrihen dhe këpucët apo atletet po bëhen gradualisht të padurueshme. Prandaj ka ardhur koha të investoni te sandalet dhe të dini se cili model do të jetë perfekti për këtë verë.

Më poshtë do të gjeni të listuara nga “Who What Wear” 5 llojet më trend të sandaleve dhe zgjidhni ato që ju përshtaten ju më shumë./albeu.com/

 


Shtuar 22.05.2021 12:09