Bëhuni gati: Javë fantastike për këto 3 shenja horoskopi

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)

Ju pëlqen të dukeni si dikush që kur bën pushime nuk është nevoja ta marrin vesh të gjithë. Qëndrimi juaj i ftohtë dhe i sigurt është thjesht një mburojë për të gjithë emocionet e brendshme që keni. Kjo javë do të ndihet absolutisht e mrekullueshme për ju.

Ju jeni duke punuar  mirë me Hënën në Gaforre edhe pse  Hëna në Saturn mund të sprovojë durimin tuaj, gjithsesi ju do te keni një javë të lumtur.

Ujori (20 janar – 18 shkurt)

Ajo hënë e gaforres ju godet pikërisht në krye të javës,  gjithçka ka të bëjë me shtëpinë. Kjo do të thotë pushim nga puna, kohë për të blerë dhurata, kohë për të përgatitur ushqimin dhe kohë me familjen.

Ju e dini paraprakisht se kjo mund të mos jetë aq e lehtë sa mendoni, për sa i përket mbledhjeve familjare, por duket se universi po ju buzëqesh, duke u siguruar që gjithçka të shkojë sipas planit. Mirënjohja tingëllon me bollëk dhe do të ndiheni të përulur dhe të bekuar gjatë kësaj jave.

Peshqit (19 shkurt – 10 mars)

Ju keni planifikuar që kjo javë të jetë e mrekullueshme dhe kështu do të jetë. Ka shumë gjëra për të cilat duhet të jeni mirënjohës dhe çdo herë që mund të mblidheni me njerëzit që doni është një kohë e shkëlqyer për ju.


Shtuar 23.11.2021 08:35

Tags: ,