A është ky trendi më i çuditshëm – influencerja “qëndis” veshët për t’u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Influencerja e njohur në TikTok @viennaskye ka nisur një trend shumë të çuditshëm, megjithatë është mirëpritur nga përdoruesit në rrjetin social.

Në vend të vathëve që vendosim në vesh, influencerja ka “qëndisur” veshët që të duken një aksesor autentik dhe interesant. Megjithatë, ajo këtë e bëri në një mënyrë më të thjeshtë dhe jo siç mund të mendojnë të gjithë dhe të reagojnë me habi.

@viennaskye

Would you try this? ???

♬ original sound – viennaskye

 


Shtuar 26.02.2024 20:04