Suprizon Irkenc Hyka, publikon këngën më hit të momentit (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Irkenc Hyka, ka publikuar pasditen e sotme këngën më të re.

Kënga mban titullin “Leyla” e sjellë edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet Hyka në bashkëpunim me Saia, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur JoJo.

Pak minuta pas publikimit, kënga ka marrë komente të shumta nga fansat, të cilët e kanë pëlqyer pafund. Mund të themi pa frikë se ky është hit një hit vere nga Irkenci./albeu.com


Shtuar 27.04.2022 18:03