Rama publikon pamjet e zbulon shifrat: Sa gjyshe e gjyshër janë vaksinuar deri tani (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka reaguar rreth vaksinimit në Shqipëri. Rama ka deklaruar se deri më sot janë vaksinuar 100.000 gjyshe e gjyshër në të gjithë vendin.

“Nderi është i gjithi i yni Mbi 100,000 gjyshe dhe gjyshër të vaksinuar Rrofshi sa malet”- shkruan Rama në Facebook, bashkëngjitur videos që mund t’a ndiqni më poshtë.

 

 


Shtuar 2.04.2021 17:30