Po lahej në det, mbytet turisti serb në Durrës

Një turist serb është mbytur në plazhin e Durrësit, ndërsa po lahej në det.

Njoftimin i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 13.07.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb  M. S., 43 vjeç, (pushues).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 13.07.2021 13:59