Nuk ka më dyshime, Irina Shayk dhe Kanye West janë në një lidhje

Irina Shayk dhe Kanye West ndodhen në pushimë vetëm për vetëm në Francë. Ata kanë shkuar atje për të festuar ditëlindjen e 44 të Kayne.

Ish-gruaja e Bradley Cooper dhe ish-burri i Kim Kardashian qëndruan së bashku në Villa La Coste luksoze. Sipas Daily Mail dyshja janë bashkë që prej muajit të kaluar, por tani më fotot e publikuara në mediat e huaja.

Reperi i famshëm dhe modelja  shijuan udhëtimin e tyre në Francë, menjëherë pasi Kim njoftoi se do të divorcohej nga Kanye West, pas gjashtë viteve martesë.

Franca ka qenë gjithmonë një destinacion i preferuar i reperit dhe ai e vizitoi atë në 2012 me Kim./albeu.com


Shtuar 9.06.2021 20:18