Mushkonjat “sulmojnë” Putinin, krahu i djathtë jashtë funksionit, i largon me të majtën (VIDEO)

Shpesh herë janë dëgjuar thashetheme për gjendjen shëndetësore të liderit rus, Vladimir Putin. Kësaj here po qarkullon një video ku duket se Putin nuk mund të përdorë krahun e djathtë, gjë që u pikas edhe në udhëtimin që kreu i Kremlinit pati në Iran.

Video tregon momentin, kur lideri 69-vjeçar bëri një vizitë në një muze ushtarak si pjesë e një fundjave festash që shënuan Ditën e Marinës së Rusisë dhe teksa fliste me Ksenian, vajzën e ministrit të mbrojtjes Sergei Shoigu, mushkonjat nisën të gumëzhinin në anën e djathtë të fytyrës së tij.

Kështu Lideri rus nuk ngre dorën e djathtë por atë të majtë në një përpjekje për të frikësuar mushkonjat.

Krahu i tij i djathtë varet i dobët por pa reagim, ndërsa Putin vazhdon të kruhet dhe të tentojë t’i largojë ato nga koka me njërin krah përpara se të ecë përkrah Ksenisë me një çalim të lehtë ndërsa ajo vazhdon shpjegimin e saj.

Këto pamje, janë më të rejat në një sërë videosh që tregojnë presidentin rus duke çalur, duke luftuar me rriqra të çuditshme, duke përfshirë shtrembërime të çuditshme të këmbëve dhe këmbëve, dhe lëvizje të pakoordinuara si duhet./albeu.com