Moment i veçantë nga Kruja, shihni veprimin e Ramës gjatë thirrjes së Ezanit (VIDEO)

Mbrëmjen  e sotme kryeministri Edi Rama gjendet në Krujë për të prezantuar kandidatët e PS për zgjedhjete  25 prillit.

Gjatë bisedës, kryeministri Edi Rama ka ndërprerë fjalën për respekt të thirrjes së Ezanit.

Në sfond u dëgjua për disa sekonda thirrja e Ezanit dhe kryeministri, siç ka bërë edhe herët e tjera, ndërpreu fjalën.

“Ta respektojmë këtë,”- tha Rama dhe priti derisa të mbaronte duke vazhduar fjalën aty ku e la pak më parë, sic mund t’a shihni edhe në videon e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/

 

Shtuar 27.03.2021 06:03