“Me duket sikur…”, Luizi nuk përmbahet, qan bashkë me Valbonën për Efin (VIDEO)

Dalja e Efit nga Big Brother Vip ka qenë e vështirë për Luizin, i cili e konsideronte mike dhe aleate të fortë brenda shtëpisë.

Mëngjesin e sotëm, teksa po konusmonte kafen me Valbonën, është kujtuar Efi.

“Më duket sikur do dalë tani nga ajo derë dhe do vijë këtu të thotë o Luiz ma bë një kafe”, thotë Luizi.

Nërsa Valbona shton: “Po, gjithë nerva dua një kafe”.

Më pas të dy kanë heshtur dhe kanë filluar të qajnë./albeu.com


Shtuar 5.02.2023 12:28